Produkty projektu

W ramach członkostwa w Polskim Klastrze AGD możecie Państwo wystąpić do Lidera z wnioskiem o odpłatne udostępnienie produktów projektu.

Oferujemy nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem. W skład oferty wchodzą między innymi komputer stacjonarny wraz z monitorem, UPS – urządzenie podtrzymujące pracę komputera w przypadku awarii zasilania. Urządzenie wielofunkcyjne (drukarka + skaner), radiowy punkt dostępu, skanery i drukarki kodów kreskowych oraz oprogramowanie do zarządzania sklepem PC Market 7. W naszej ofercie znajdują się również dotykowe witryny multimedialne i webkioski na bazie tabletów.

Komputer stacjonarny wraz z monitorem

 • Procesor Intel Core i3 3.3GHz
 • 4GB Pamięci RAM
 • Dysk twardy 500GB
 • System operacyjny Windows 7
 • Monitor LCD Samsung 23 Cale, Full HD

Drukarka OKI MB441

 • Druk laserowy czarno-biały
 • Skaner o rozdzielczości 600dpi
 • Obsługiwane formaty: A4, A5, A6, B5, C5, C6, DL, Com-9, Com-10
 • Podajnik papieru na 250 arkuszyRouter Cisco RV180W

Cisco RV180W to router  wyposażony jest w cztery porty LAN RJ-45 o prędkości 10/100/1000Mbps. Posiada dwie anteny zewnętrzne 1.8 dBi. Pozwala na filtrowanie adresów MAC oraz jest wyposażony w system zapobiegania atakom DDoS. Obsługuje sieć bezprzewodową Wi-Fi w standardzie IEEE 802.11n.


Czytnik kodów kreskowych ARGOX AS-8250

AS-8250 to czytnik kodów kreskowych  o odległości odczytu do 60 cm. Odczytuje on wszystkie standardowe kody jednowymiarowe. 200 skanów na sekundę zapewnia szybki i bezbłędny odczyt kodów. Dzięki wytrzymałej obudowie czytnik wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 m. Opcjonalna podstawka umożliwia automatyczną pracę. Interfejs komunikacyjny realizowany poprzez port USB.


Drukarka kodów kreskowych ZEBRA LP 2824

Drukarka LP 2824 to lekka i mała drukarka etykiet kodów kreskowych. Umożliwia drukowanie kodów kreskowych jedno i dwuwymiarowych, dowolny tekst, grafika a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe).

Najważniejsze cechy to: duża rozdzielczość wydruku, możliwość wydruku etykiet o dużych rozmiarach (maksymalna szerokość etykiety 56 mm, długość 279 mm), wydruk wszystkich popularnych typów kodów kreskowych, tekstu oraz grafiki, oprogramowanie Zebra Designer, sterowniki Windows, wydajność - do 500 etykiet dziennieSkaner ręczny Motorola MC2180

Motorola serii MC2180 to propozycja firmy Motorola w zakresie dla małych i średnich placówek handlowych. MC2180 w zależności od konfiguracji umożliwia obsługę standardowych kodów. Jego ergonomiczny kształt i optymalne rozłożenie ciężaru pozwala na wielogodzinną pracę przy użyciu jednej ręki. MC2180 posiada duży, kolorowy i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,8". MC2180 posiada również możliwość łączności bezprzewodowej WiFi.

Kioski na bazie tabletu

Nowoczesny system kiosków multimedialnych opartych na tablecie dotykowym Lenovo Yoga 11s pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8. Tablet wyposażony jest w wydajny procesor Intel Core i3, który do swojej dyspozycji posiada 4GB pamięci RAM. Kioski multimedialne z wbudowanymi tabletami są coraz popularniejszym elementem wyposażenia sklepów. Wraz z odpowiednio zaprojektowaną aplikacją mobilną, stanowią świetne narzędzie sprzedażowe, które zarówno angażuje, jak i zachęca do interakcji.Witryna multimedialna

Dotykowa witryna multimedialna na bazie 46 calowego ekranu firmy NEC P462. Urządzenie to daje ponadprzeciętne możliwości do promocji oferowanych produktów i marek. Dzięki witrynie przechodzący obok klient może w prosty i przejrzysty sposób zapoznać się z ofertą i cenami interesujących go produktów przy wykorzystaniu przyjaznego systemu informacji, które zachęcają do interakcji z urządzeniem. Działanie systemu oparte jest na wyświetlaniu dowolnych zdjęć, video czy logotypów oraz dokumentów PDF. Jeśli witryna jest podłączona do internetu możliwe jest również przeglądanie stron www za pomocą wbudowanej przeglądarki.

Oprogramowanie do zarządzania sklepem PC Market 7

PC Market 7 to kompleksowy system do zarządzania dla sklepu i supermarketu, jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Korzystając z programu PC-Market 7  szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary, prześledzisz dokładną historię towaru – od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki, sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami – ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy.  A ponadto:

 • Dowiesz się ile sklep „zarobił” – program poda, jaką kwotę marży zrealizował sklep na sprzedanych towarach
 • Sporządzisz zamówienie bez chodzenia między półkami – wystarczy tylko podać ilość dni na ile ma wystarczyć zapas, a program sam wybierze te towary, które należy zamówić u dostawcy
 • Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu – dzięki współpracy z przenośnymi terminalami inwentaryzacja będzie trwała krócej. Możesz też użyć terminali do wprowadzania dostaw
 • Szybko wydrukujesz etykietki na półki i towary – możesz sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu, a podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów
 • Zaoszczędzisz czas na wprowadzaniu dokumentów dostaw – jeśli Twój dostawca prześle je przez Internet                
Góra